Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

herb ASPN Miedź 97 Legnica
  ASPN Miedź 97 Legnica

2010-04-25, 11:00

Czas spotkania: 60 min.

Na otwarcie rundy wiosennej Ligi Dolnośląskiej Młodzików Miedź zagrała  wyjazdowe spotkanie z zespołem Parasol Wrocław wynik końcowy spotkania 1 : 1. Sprawiedliwy podział punktów zdecydowanie ze wskazaniem na gości. Dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce, stworzyliśmy więcej sytuacji podbramkowych, oddaliśmy więcej strzałów na bramkę, wykonaliśmy więcej stałych fragmentów (rzuty rożne). Początek spotkania to zdecydowana dominacja Miedzi, w 3 minucie wykonywaliśmy pierwszy rzut rożny – niestety niecelny strzał głową Krystiana. Dwie minuty później gospodarze wykonywali dwa rzuty rożne pod rząd i wydawało się ze zepchnęli naszą drużynę do defensywy – błędne myślenie, było to tylko chwilowa „zadyszka”.  Następne minuty to wysoka gra Miedzi  i dominacja w środku boiska. Raz po raz nękali Parasol co w rezultacie w 25 minucie po szybkiej akcji Tomek Cichocki pokonał bramkarza ładnym strzałem w długi róg. W końcówce pierwszej odsłony kontuzji nabawił się kapitan Miedzi Patryk Krysiewicz i niestety przerwa nie pozwoliła na zregenerowanie sił i na powrót na boisku ( było to niewątpliwie duże osłabienie zespołu). Mimo tego w drugiej połowie zespół grał swoje, pozwalając Parasolowi tylko na grę z kontry, i niestety po dwukrotnym błędzie sędziego (pierwszy- nie odgwizdał niebezpiecznego zagrania defensora gości który wybijał piłkę na wysokości klatki piersiowej składającego się do główki Tomka Cichockiego. Drugi po tym zagraniu zawodnik gospodarzy który strzelił gola był na spalonym) straciliśmy bramkę. Do końca meczu obraz gry a także wynik nie zmienił się, my graliśmy na połowie Parasola, gospodarze starali się wrzucać piłkę za kołnierz naszym obrońcom.